Co vám nabízím

Časté dotazy

Jak se mohu objednat?

Pro objednání využijte především ,,rezervační tlačítka". Při jednoduchém procesu jste intuitivně naváděni celým procesem výběru požadované terapie i dostupných volných termínů. Využít můžete samozřejmě i telefonický, či emailový kontakt. 

Jaký je rozdíl v práci maséra a fyzioterapeuta?

Masér/ka, svými hmaty relaxuje svaly a přináší úlevu. Řeší momentální stav klienta. Masáž nemá ovšem léčebný a trvalý účinek. Fyzioterapeut hledá příčinu bolestí, které se nezřídka nacházejí na vzdálených, zdánlivě nesouvisejících místech. Je-li odstraněna příčina bolestí, problémy se vyřeší natrvalo a nevrací se. 

Na co je fyzioterapie vhodná?

  • Bolesti a onemocnění páteře
  • Bolesti kloubů, bolesti hlavy
  • Vadné držení těla, svalová dysbalance
  • Prevence přetížení a úrazů sportovců
  • Bolesti pohybového aparátu v těhotenství a šestinedělí
  • Pooperační a poúrazové stavy                                      

Kdy již fyzioterapie neumí pomoci?

Je to u pacientů, kteří jsou v léčebném procesu pasivní. Jsou to ti pacienti, kteří své problémy přehazují na bedra jiných se slovy "Potřebuji, abyste mi s tím něco udělal". Vyléčit pasivního pacienta nelze. Jde mu jen na čas ulevit od potíží. Bez aktivního přístupu se ale problémy po určité době vrátí a s tím i pacient. Bludný kruh se uzavírá. I přes velký pokrok, který fyzioterapie v posledních letech zaznamenala, neumí pomoci tam, kde není vůle a ochota změny.

Volné termíny a objednání na terapie ZDE:

Při rezervaci prosím napište, zda chcete být kontaktováni v případě uvolnění dříve obsazeného termínu